reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Młody nareszcie padł! Wykąpany i najedzony! Wtrąbił całe 240ml kaszy manny zrobionej na bardzo gesto :szok: więc mam wolne! Aż sobie piwko z tej okazji wypije dla relaksu!



Sun oj też zazdroszczę wyjazdu! Ja już od dwuch lat siedzę w domu...



Mili
Tak jak Nala pisała macierzyński jest płatny w 100% wypłaty. A na wychowawczy zależy od wynagrodzenia.Bo jeśli dochód nie przekracza 504zł na osobę to MOPS płaci ci 400zł miesięcznie przez dwa lata.


Nala
powiem ci że mam wrażenie że jest gorzej... bo mały jest rozumniejszy i więcej uwagi potrzebuję... już go karuzela "nie kręci" :-D Fakt że jak nie ma skoku rozwojowego ani ząbkowania to jest super bo takie dziecko umie się już bawić, ale jak coś mu dolega to ola boga... :szok: Nosić 4kg to nie 8............



Fasolka
Buzi dla wielkiej Łu!! Fantastyczne wieści!! :-)



Lam ja jak był mały też się bałam... teraz będę częściej go tak wiązać bo to się sprawdza u starszych dzieci :tak: Mały już sam siedzi i nie poleci mi "do tyłu" bo ładnie manewruje swoim ciałem no i sam trzyma się jak małpiatka zanim porządnie tą chustę przywiąże :-D Oczywiście wiązałam ją siedząc na wersalce rozłożonej zeby jakby mi wypadł to na miękkie... ale myślę że najgorszy był pierwszy raz :-)



Ewika
hahahahaha kurcze... dobre XD



Pyscek kciuki trzymam za badania! &&&&&& :-D




Żonko i jakie w końcu mleko kupiłaś??? Buziaki dla Michasia! Na pewno mu ulżyło :*





pierdziele mam dość... jak mały się obudzi to mąż będzie z nim latał... nie ma przebacz... a jutro jadę do mojej mamy to mam nadzieję troszkę odpocznę...
 
Ostatnia edycja:
reklama
hejo my po szczepieniu niunia jeszcze nie zasnela wiec nie nadrobie was zbytnio...

pyscek sliczny misiek tez chce taki ;-P drogi byl?

fifka wspolczuje,,, ale slicznie wyf=glada w chuscie;-)

sun zdrowka

mili zoneczko &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ty sie niboj bedzie si;-)

fasolka super wiesci ;-)

a michas zdolny ze kupka poszla ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam:-)
Jejuu dziewczyny jakie z Was wszystkich są lachony:-)ogladałam Wasze profile na fb podane na kameralnych, no po prostu pieknosci tego forum:-)

No chyba nie o mnie mówiłaś :p

Siemandero :-)
My jesteśmy po kolejnej wizycie kontrolnej, tym razem neurologicznej na szczęście wszystko jest ok.

SUPER!!!



Ael ja też mam taki termometr. powiem Ci super sprawa.


Potwierdzam, kurcze genialny i nawet widzę ile temperatury jest w pomieszczeniu, świetna sprawa :-)



fasolka: kefir na oczyszczanie organizmu, i na odchudzanie, pisałam gdzies wyzej ze znajomej znajomu 80 kg schudl potakich kuracjach, i ja cwicze siłę woli :-D


Kurcze! Co to za kuracja, pisz mi kochana szybko! Może się skuszę bo by mi się by przydało


Uwaga uwaga :-D po ogromne walce mój Mały dzisiaj zrobił kupę a raczej mega wielkie kupsko :szok: już zmieniłam mu mleczko na hipp więc mam nadzieję, że będzie lepiej :-) no i jutro znowu cycujemy :-):-) oby tym razem pomyślnie!


Świetne wieści, więc miałaś kupę roboty haha :-D
 
Witam i ja babeczki :-)

ja już po pracy i nawet dziś obiad od niepamiętnych czasów gotowałam :-)

Fifcia mam nadzieje ,że Konradkowi będzie już lżej z tymi zębami :-)

i weźcie się rozmnażajcie :/ bo wiersza pisać nie mogę :-p
 
Fifka no właśnie my teraz chcemy wykorzystać czas... bo jeśli się kiedyś pojawi dziecko, to niestety ani nam się nie będzie chciało na takie wyjazdy, a po drugie niestety raczej finanse nam nie pozwolą... A z tego co widzę, zaczęłaś starania o drugiego dzidziusia, zgadza się????


Ael jaki ten Twój synuś już duży... pamiętaj jak był taki malutki... niedługo już będzie miał roczek... :szok:
 
reklama
Fifka a ja nie uważam, że Was pogięło... fakt będziecie mieli więcej pracy gdy pojawi się druga istotka, ale tak to za jednym zamachem odchowasz dwójkę dzieciaczków, tak więc super... :tak:
Kochana gdzieś we wcześniejszych wpisać pisałaś, coś na temat "jak prowadzić wykres" jeśli możesz coś takiego mi przesłać to byłabym wdzięczna...
 
Do góry