reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

Ogłoszenie parafialne: Kocham Was wariatki. Nie wiem, co tu robicie, ale cieszę się, jak durna, że jesteście :-D Choć jak zobaczyłam 5 stron to padłam pod biurko. A Kasia i Dagne to pomyślą, że pomyliły wątki. A teraz całuję wszystkie na raz i każdą z osobna.

Ogłoszenie numer dwa, Sleep, Ty cudzołożnico, no nawet sobie z mężem poświętować nie można, bo zdradza na prawo i lewo no.... Ale wspaniałomyślnie wybaczam :) Drewniane wizytówki Cię uratowały :)

Dzieciaczki każde słodkie ale Amelka wróciła mi wiarę w moją córę, że można jeść swoją michę ;)

A teraz idę spać, bo przedrocznicowy seksik mnie wykończył. A i Wy mi wzruszeń dostarczyłyście :) Dziękuję :)
 
reklama
wyobrażaci8e sobie minę kasi i doni jak tu wejdą?:p takiego ruchu chyba nigdy tu nie było;P

Sleepy a to się zdziwią ze muszą pół dnia nadrabiać :-D
!

o matko! jakieś szaleństwo :szok: czyżby jakiś armagedon na staraczkach :dry:
baaaaaaardzooooooo miło was wszystkie tu widzieć :tak: a czemu zawdzięczamy ten zaszczyt???

i o co chodzi z Sil że "tylko na priv"???????????????????????

Sil ja się nie zgadzam (chociaż nie wiem o co chodzi)!!!!!!! wracaj tu szybko!!!!!!!

donia śliczna ta twoja królewna :tak:

Fifka... ponownie STARACZKA... super! brawo!:-)

natkusia na pewno chwilę potrwa zanim "tam" wszystko się w pełni zregeneruje więc cierpliwości no i myślę że każdej z nas zajmie to inny czas w zależności od organizmu :baffled:



o proszę Sil jednak jesteś :-)
 
niewiem widzialam te co tu byly bo zaleglosci stronicowe obejrzalam ;-)czsekam na nowe fotki ;-) ja juz dalam zawczasu by mnie nikt nie musial prosic ;-)
 
Atan ale Twoja Ami już fajna, taka kumata :) napisz co już umie robić

Magd@@@@@ Ty mi tu pisz jak na spowiedzi co zrobiłaś z M???? i skąd wzięłas tego przystojniaka? i co w Twoim sercu siedzi??? i najwazniejsze co na to wszystko mama M? ;-)
 
co umie przewracac sie na boki na brzuch glowe trzymac podpierac sie na raczkach lub na jednej raczce i glowe w tym samym czasie trzymac a 2 raczka siegac zabawke turlac sie jak nie patrze...wiec wiadomo jak lezy na plecach lub na brzuchu to zawsze tak sie jakos kreci ze umie sie o 360stopni obrucic jak znajdzie cos do podtrzymania to ciagnie sie do siadania ale sie jeszcze nie utrzymuje ;-) to chyba wsio ladnie je z lyzeczki nienawidzi owocow wazy wedle lekarki 5950 a wedle mojej wagi 6150 ma z 65 cm dlugosci sama probowalam zmierzyc a ciuszki 68 przymale w palcach wiec zaczynamy 74 ;-) umie sie smiac na glos i dzis powiedziala tata ;-) duzo gada ogolnie gadula ze hej ;-) niewiem czy cos ominelam czy nie bo takk trudno opisac co umie ;-)

donia czy ty masz moze facebooka??

dobranoc
 
Ostatnia edycja:
Necia trzymam kciuki za zdrówko Twojej mamy! :*


Sleepy bo forum jest jak narkotyk :-D wciąga po saaaame uszy :-p



Donia jak ja uwielbiam Twoją czekoladkę! :-D Śliczna dziewczynka! A zdjęcia z deserkiem są ekstra! Muszę też Konradowi taką zrobić bo on nie cierpi owoców... więc może jedząc samodzielnie by się przekonał...



Atan
Ależ mała fajnie wygląda na tym żabim tronie :-D




Sil WSZYSTKIEGO DOBREGO Z OKAZJI ROCZNICY ŚLUBU!!!


9.gif
Długich lat życia w szczęściu i zgodzie! A także w Miłości która was teraz trzyma razem :*


Kasia.Natka widziałam zdjęci Twojej kruszynki! :* Już wcześniej bo czytam "Wystarane" już od dawna ale nic nie pisałam. Śliczną masz córeczkę!! :*
A czy armagedon,... coraz częściej staraczki się złoszczą ze nie mają swojego miejsca... w wszystkie wspólnie doszłyśmy do wniosku ze jednak trzeba coś z tym zrobić... :tak:
Hahaha no i na nowo staraczką jestem :-D Normalnie ogarnął mnie sadomasochizm :-)



Madziu i jak tam sny w nocy?? :-D





Mój malutki z rana lepiej się czuję, choć w nocy dręczył go katarek... Wygrzałam i wypociłam go w nocy więc mam nadzieję ze wydobrzeje...
 
Dobry :)
Sil wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :*
Donia śliczna ta Twoja córeczka:-)
Kasia.natka nasze dzieciaczki prawie w tym samym wieku, kilka dni róznicy tylko:-)

a mojemu synowi cos się dzisiaj w nocy nie podobało :( juz od 2 tygodni tak ladnie spal-zasypial o 21,budzil sie o 4 na jedzonko i spal do 8, a dzisiaj owszem obudzil sie o 4 ale do 6,placz,smutek i trzeba go było ciągle tulic,chciaz zwykle w nocy zasypia bez przytulania, tylko odlozony do lozeczka spi
 
reklama
dzień dobry :)

kasia.natka ja również widziałam piękne to twoje dzieciątko :-)

Fifka dziękuję w imieniu mamy, stres coraz bliżej ale jakoś będzie :-)

Sil Wszystkiego naj naj z okazji rocznicy :*

Nala oj biedny Aluś

moja królowa dziś lepiej nieco spała niż ostatnie kilka dni. Z domu to się nie ruszamy bo ja i małż chrypimy, mała coś pokasłuje boję się żeby nie pochorowała się do niedzieli, a pogoda beznadziejna.
 
Do góry