reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

X-lander x-move OPINIE

Dołączył(a)
5 Sierpień 2012
Postów
8
Jeśli był to dajcie linka, bo nie widzę go nigdzie.
Jeśli użytkujecie, bądź użytkowałyście ten wózeczek to opiszcie jakie ma wady i zalety. Będę mamą zimową. Termin mam na 27 grudnia.
Mąż zażądał tylko, że fotelik ma być Recaro Young Profi Plus. Ale już wiem, że adaptery są :)
Pozdrawiam :D
 
reklama
Nie wiem o który model dokladnie pytasz. Ja niedawno kupiłam ten nowy, bo wcześniejsza gondola okazała się totalną porażka. Jeśli chodzi o x-move to jak narazie super sie sprawuje. Jest lekki, ale solidny. Mozna nim bez problemu wykrecić. Ja korzystam juz teraz ze spracerówki, mozna ustawic siedzenie przodem lub tylem. Nie zauwazylam do tej pory żadnych poważnych minusów. Polecam Ci jak nie jestes pewna taką promocję w Pierwszym Uśmiechu. Bierzesz wózek na próbe na 30 dni a jak Ci sie nie spodoba to mozesz oddac. Ja z niej korzystalam ale nie zdecydowalam sie na zwrot bo poprostu spełnił moje oczekiwania. Jakbyś mialam jakieś pytania to pisz, postaram sie odpowiedziec :)
 
Do góry