reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z imieniem

reklama
Malwina fajnie.
Róża to kobiece i kwiatowe imię,mnie tylko osobiście się kojarzy z kwiatem i bym nie zdecydowała się na to imię.
A Idalia nie słyszałam nigdy,ale muszę powiedzieć że bardzo oryginalne:) pewnie kwestia przyzwyczajenia:)
 
A mnie sie bardzo podoba Roza, Różyczka. Znam jedna, swietna, romantyczna, pogodna i zawsze rozmarzona dziewczyna :tak: Sama myslalam nad tym imieniem...
 
Idalia:):) strasznie lubię to imię tak ma na imię jedna z prezenterek w esce rock:):) super typ!!!! Rochelka bardzo kwiatowe te Twoje typy:)
 
Chyba jednak pozostaniemy przy trzech typach:

Matylda (Matysia, Matylka)
Malwina (Malwinka)
Idalia (Idalka)

Choć zastrzeżeń najbliższych, wpływających na męża, niestety mnóstwo. A w następstwie i ja zaczynam mieć wątpliwości :-(
 
Stanęło na
Matyldzie
Felicji
Kierujemy się ku Matyldzie, lecz przy Felicji jest większy wyb or zdrobnień: Felunia, Felusia, Felcia, a nawet zawadiacko: Fela.
Przy Matyldzie: Matylka, Matysia, a i tak jakoś trudniej do wymówienia.

Co myślicie?
 
Oba imiona śliczne, ja osobiście bym się skłaniała jednak do matyldy:) felicja no nic nie poradzę że przed oczami mam skodę:( jakby nie to mocne skojarzenie to felicja pięknie brzmi!!! ale to Wam się musi podobać:)
 
reklama
Do góry