reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

i teraz bedziesz trzymac pieszczoszka cale forum w napieciu, wredoto? Az Cie bedziemy wszystkie prosic, zebys nam zdrazdila ten kolor? :-D

Nie wiem, co Ty masz w domu ale chyba wszystko co wstawiasz jako fotki na bb ma cos z rozem ;-) Taka anegdotka: kiedys moim ulubionym kolorem byl blekit. I tak kiedys sobie randkowalam (dawno i niedlugo, bo mnie mu moj pozniejszy maz odbil :-D) z gosciem, ktory mial wszystko blekitne - ubrania, akcesoria w domu, nawet samochod. Najpierw nie mialam nic przeciwko ale po kilku tygodniach tak mi obrzydl ten kolor, ze na niego przez nastepne kilka miesiecy patrzec nie moglam :-p Gosc byl wobec mnie o.k., awersji do niego nie mam, ale z tym kolorem przedobrzyl :szok: Ja tam lubie zmiany w kolorach. Jak przez kilka dni nosze czerwony sweter to sie juz ciesze na szary. Po kilku dniach szarosci z radoscia przechodze na braz itd itp. :-)
 
reklama
różowy zamówiłam :zawstydzona/y:
Kurde może tak wygląda ,że dużo mam tego różu ale w rzeczywistości tak nie jest :eek:
Pokój mam różowy BO - tak sobie umyśliłam pare lat temu i tak zostało...
Pościel Laury była bordowa a jest teraz różowa BO mama taką kupiła hehe
wanienka różowa BO jak kupowałam inne nie miały wbudowanego term. tylko ta różowa.
ubranek pare różowych jest ale która ich nie ma??
ehhe dość tłumaczenia:) czasem coś różowego mi sie podoba a innym razem nie :)

a teraz mam pytanie: czy te krzesełka różnią się czymś szczególnym??? jesli tak to które jest lepsze????

A Krzesełko do karmienia! Max.wyposaż! MUMMY LOVE (2788609845) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czy
PRAKTYCZNE KRZESEŁKO stolik do karmienia KIDSPLAY (2770921186) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
pieszczoszka - wozek tez masz rozowy :-D Ty lepiej napisz, co ma inny kolor (z rzeczy Laury) niz rozowy ;-)A jaki bys wziela, gdybys miala synka? Przynjamniej nie masz problemu z praniem :-pJa czekam az mi urosna cale gory brudnych szmat, zeby uzbierac pralki a) niebieskie na 40st, b) czarne na 40st (gl. bielizna malza), c) czerwono-brazowe na 40st, d) biale na 40st, e) biale na 60st (meza koszule) f) kolor na 60st (rzeczy synka i posciel) :-)
 
pieszczotka na moje oko to niczm od siebie nie odbiegają te krzesełka :p
Kugela ja mam wypróbowane rzeczy małego które farbują ( całe 4 ) a resztę niezależnie od koloru piorę razem :p i mam tak czy inaczej 2 pralki ciuszków małego w tygodniu :p reszta to czarne i pranie ręczne (głównie moje swetry których nie chce traktować pralką )
 
Martusia - super ciuszki, uwielbiam H&M
Pieszczoszka - dziś dzień zakupowy ? ;-)Szalejesz ;-)Fotelik bardzo fajny. Tych puzzli piankowych to pewnie trzeba ze 2 lub 3 komplety kupić, żeby było dość miejsca:eek: Co do krzesełka - wg mnie chyba się nie różnią... Jaki kolor kupisz? ;-):-)
 
Pieszczoszka ,Martusia fajne zakupy:-)Ja lubię różowy ale i inne też lubię fajnie mi gra czerwień + czerń,żółty+ niebieski ale przy dziewczynce różowy to tak co najmniej 1/4 garderobylub więcej.Wózków fotelików różowych nie bo potem ograniczona możliwość pozbycia się tego przy beżu,zieleni np można zbyć na rzecz zarówno chłopca jak i dziewczynki:tak:Dziewczyny ja zamówiłam te puzle na allegro z baby ono to firma dla dzieci i mają atest więc chyba nie szkodliwe:eek:Czekam aż przyjdzie
 
Mysio - glowny producent brudnej odziezy to u nas malz, bo on ma ciuchy domowe, sluzbowe i ogrodkowe :szok:. Najbrudniejsze syfy za to sa z psa (poslania, reczniki, narzuty). Jednych i drugich laczyc sie nie da, bo koszule malza bylyby w psiej siersci :-D Tak czy owak sa dwa kosze bielizny, jak sie zapelnia to leci pralka za pralka :eek:
 
tak podczytuje dziewczny a propos tych puzzli piankowych. Kiedys miałam takie. Śliczne były, z pojazdami i zwierzątkami. 2 komplety wystarczały. Tylko niestety kupując nie pomyslalam ze te male lementy mieszcza sie do buzi, uszu, nosa itp Musiałam to potem powyjmowac i juz takie piekne nie były.
Trozke trudno je w czystosci utrzymac, ja je pod prysznicem myłam tylko potem suszyc nie bylo gdzie
 
wózek jest malinowy :D
JAk chłopiec to już co innego pewnie poleciała bym w błękity,brązy,szary takie lubie ciemne kolorki :)


kurcze az głupio sie czuje bo macie mnie chyba za jakaś różowa lale ;/ a tak nie jest...
krzesełko nie wiem jakie wezme jeszcze...


DrAsia puki jest kasa musze małej pokupować bo później może być różnie :/


co do tych mat to racja pewnie jeszcze z 2 paczki by były potrzebne :( tyle co teraz ma tych puzzli to bez sensu ;/ nawet nie ma swobody ruchy..jedynie może sobie na nich posiedzieć ...
 
reklama
Do góry