reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

Pieszczoszka fotelik bardzo fajny ,a co do dzieci też jedno mieć chciałam urodziłam trzecie i się nie zastrzegam choć raczej mówię NIE bo i wiek i sytuacja materialna .Suse ale Pieszczoszka t6o i tak by chyba musiała wszystko od nowa kupować bo ona chyba o ile mnie moja zużyta pamięć nie myli posiada do dyspozycji 1 pokój ,a to chyba za mało na tworzenie magazynu:tak:
 
reklama
A ja tak już w temacie świątecznym :-p Chcę małemu jakieś klocki kupić i tak się zastanawiam czy jest sens z bajerami typu GARNUSZEK NA KLOCUSZEK KLOCKI FISHER PRICE K0428 (2789448259) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (swoją drogą, nazwa tej zabawki jest najidiotyczniejszą nazwą jaką mogli wymyślić! :-p) czy lepiej się nie wygłupiać i coś prostego tego typu Pierwsze klocki Fisher Price K7167 PROMOCJA! (2796440731) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ? Macie jakieś doświadczenie z tego typu klockami?
 
yolanda i jedno i drugie fajne choć ja bym chyba wybrała garnuszek:tak: w ogóle z fischer price wszystkie zabawki są fajne choć drogie to warto bo są mega trwałe itd:tak: my kupiliśmy małemu tego misia jakieś 2 miesiące temu images.jpg teoretycznie jest na niego za mały jeszcze ale Oliś go uwielbia! miś mu gada śpiewa itd a mały zachwycony i nawet mamy wtedy nie widzi hehe

aaa i jeszcze jedno fajna oferta jest w tesco właśnie z zabawkami że do niedzieli ale tylko wieczorami od 21-6 rano jak się kupi obojętnie jaką zabawkę to w zamian dostaje się połowę zwrotu w bonie który można potem u nich wykorzystać na objętnie jakie zakupy czyli jak zapłacę za zabawkę 100zł to dostanę bon 50zł:tak: moim zadniem warto skorzystać bo potem za taki bony kupimy np pieluchy czy tam jedzenie
 
Ostatnia edycja:
Yolanta, ja tez chce Malemu jakies klocki kupic. ja bym wybrala raczej te prostsze. chociaz niedawno bylismy u znajomych i ich coreczka ma ten bajerancki garnuszek ;) i Maly sie bardzo ladnie nim bawil. ale ja chyba wolalabym cos prostszego, myslalam nawet o drewnianych w tym wlasnie stylu do wrzucania
 
Kurcze to moj synek jakis niedorozwiniety jest chyba bo dopiero niedawno zakumal co i jak z tymi ksztaltami i otworami biega...
Mala ma je gdzies...czasami obslini ktorys ale to na tyle...
 
suse, moj jeszcze nie wkladal tych klockow w otwory ;) ale ogolnie byl bardzo zainteresowany i nawet dlugo sie tym bawil. chociaz hitem do zabawy byla wtedy pileczka dla kota :)
 
reklama
Do góry