reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Home sweet home czyli mieszkanko według lipcóweczek:-)

reklama
U nas dziewczynki mają w swoim pokoju ściany turkusowe.W salonie mam czerwone(karmazynowy przypływ) jestem w tym kolorze zakochana a końcik w naszej sypialni dla maluszka chyba zrobie zielony i ponaklejam naklejki.
 
piękne te zdjęcia, my mamy domek jednorodzinny ale mieszkamy na razie na parterze , góra do remontu ale chyba nie zdążymy przed narodzinami chyba że wygramy w totolotka .
ja kocham styl prowansalski i tak mam urządzony dom , dla dzidziusia chętnie kupiłabym słodką kołyskę ale jeszcze żadna mi nie wpadła w oko aby pasowała do reszty mebli w domu .
 
dziewczyny, szukam wszędzie dokładnie takiego stolika, na razie chcę uniknąć zamawiania go u stolarza, mam dość wszelkich ekip i niedotrzymanych terminów, ale w stoliku się zakochałam. i nie ma on kantów :)

jakby ktokolwiek widział gdzieś coś podobnego, proszę o cynk :)

Zobacz załącznik 534275
 
reklama
Huuuura - zdolniacho :)

siwiutka ja też lubię styl prowansalski :) może pomyśl nad jakąś klasyczną, prostą kołyską i białą pościelą w stylu prowansalskim?? Te wszystkie dodatki zasłonią 50% samej kołyski

Kota - fajny ten stolik! spróbuj wyszukać go przez Google image... musisz zeskanować zdjęcie.. może coś znajdziesz...

ja dzisiaj z kolei natknęłam się na coś takiego :) Możesz tak ozdobić scianę w pokoju - zobacz efekt
 
Do góry