reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
nadika- współczuję,z Sylwią mam podobnie, Łukasz też był absorbujący a Sylwunia do tego mega ruchliwa, nie nadążam :-D Co do butli to wiem, ze ciężko przegłodzić mi serce pękało i nie reklamuję i nie polecam tej metody tylko piszę co było u mnie. Tak samo musiałam przetrzymać Łukaszka jak go odstawiłam od piersi (11m.) kilkanaście godzin nie jadł, włączając w to noc, koszmar jakiś


julia- Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, wyglądałaś przepięknie, czekamy na zdjęcia!!!!
 
nie mam pojęcia haha pewnie plecak, papcie itd. zalezy czy w waszym przedszkolu dzieci muszą mieć cały sprzęt (kredki nozyczki itd) bo u nas jest zrzuta i dzieci mają wszystko równe i wspólne...
 
czesc. gorące lato, a ja drugi tydzień jestem chora na grype! no kto to widzial,zeby latem sie tak załatwic...
najlepsze jest to ,że zaraziłam Kubę, co bylo w zasadzie nie uniknione... na syropy poszlo 130zł! czasami żałuję,żę nigdy mu nie jest potrzebny antybiotyk, bo on jest chociaż refundowany,a te syropki nie :zawstydzona/y:

jestem z Kubciem po wakacjach już. i po parku dinozaurow.
milego dnia
 
Muszą mieć wszystko swoje:(

no to poczekaj raczej na wytyczne, bo często jest tak,że np. Kredki czy farby życzą sobie określonej firmy... chyba,że chcesz kupić takie rzeczy jak plecaczek, śniadaniówka worek na buty i paputki itd.

Oksana - zxdrówka zdrówka zdrówka, u nas też tyle zawsze na leki idzie jak coś jest na rzeczy. poza tym zazdroszczę wakacji bo ja sobie mogę pomarzyć i w przyszłym roku pewnie też:(
 
Lenka to zależy od przedszkola
u nas sami kupujemy: chusteczki nawilżane, pudełko chusteczek higienicznych, papier toaletowy, szczoteczka + pasta do zębów, mały ręcznik, mydło w płynie, mały płyn do naczyń, pantofle na jasnej podeszwie, strój gimnastyczny ( podkoszulek + spodenki), dodatkowo najmłodsza grupa - dzieci które śpią pościel + piżamka.

na przybory takie jak kredki, farby, bloki etc jest składka i wszystkie dzieci mają takie same
 
reklama
Do góry