reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Cześć,

Siedzę i podczytuję i własnym oczom nie wierzę!:):szok::szok::szok::szok: Agi czyżbyś się jednak przełamała na drugiego bobaska?:)
Widzę że ogólnie dużo staraczek się pojawiło:-) No i super:-)


Ja ostatnio stwierdziłam że starać się specjalnie nie będziemy, ale jak się zdarzy to najgorzej nie będzie;)
 
reklama
hefi - dzięki za przypomnienie tego postu :-) w listopadzie czułam że będzie chłopak i sprawdziło się :-) tyle że nie dowierzałam swojej intuicji, a tym razem się nie myliła :-) wyjątek potwierdzający regułę :-) Drugim razem nie chcemy wiedzieć do samego końca :-) chyba że pomacha nam fiutkiem na USG tak jak Kamil :-)

zdec - powodzenia w tym niestaraniu :-)

U mnie beta 1,2 w przed dzień spodziewanej @ czyli niema wyjścia i lecę do siostrzyczki nakopać jej do dupy. Od paru dni mam okropne sny (prawie jak w "Oszukać przeznaczenie") nawet napisałam listy pożegnalne. Wiem że to głupie ale jakoś nie mogłam się powstrzymać.
 
Hej,
jestem wykończona... Daniel daje mi nieźle popalić!! Jest przeciwieństwem Natana,przy Natanie mogłam wszystko zrobić a Daniel to taki diabeł że butli nie chce, tylko cyc (nawet wody czy soków się nie napije), w dzień spi maks po 30-40 min i to bardzo niespokojnie że cały czas przy wózku trzeba czuwac by trochę pobujać no i co najgorsze to w nocy potrafi budzić się co godzinę, a o 5-6 jestem już na nogach bo jak nie on to Natan się budzi. Nie mam już czasu na nic innego. Dzisiaj z tego zmęczenia i chyba już niemocy się rozpłakałam. Niepotrafię nauczyć Daniela butli, mówią "przegłodzić" i załapie ale ja tak nie umiem, po pierwsze problem nie tkwi w tym, że mu nie smakuje mm tylko on nie umie zassać żadnego smoczka, jak już da włożyć sobie do buzi to gryzie,mieli językiem na prawo i lewo a nie umie załapać; po drugie to musi cos pić w takie upały. Nie mam już siły. Ważę już niecałe 50kg przy 168cm wzrostu no i wyglądam jak zoombi.

hefi, zyrafka gosiagro super fotki. Moje chłopaki już też są bardzo ze sobą związani. Natanek bardzo przytula się do Danielka, rozśmiesza, zabawia a Daniel jak tylko widzi Natana to zaraz się śmieje i wodzi za nim wzrokiem. Cudowny widok gdy są razem
 
Witajcie chyba ja się tylko nie przełamałam na 2 baby:) Jakoś teraz kompletnie mnie nie ciągnie do pieluch, tym bardziej ze Gaja już bardzo samodzielna od września do przedszkola pójdzie, ja mam dobrą pracę mąż też więc czego chcieć wiecej:)
 
jaki tu spokój nananana....

haloo laski co jest która po wakacjach dawać zdjęcia!

Ejjj Jagoda ostatnio mówi pacierz: Święta Mario ... módl się za nami GRZECZNYMI:-D spadłam z łóżka hehe
ogólnie jeśli chodzi o mnie to ja nie wyrabiam ze zbójami i tyle...
 
reklama
Do góry