reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
mama -kubulki - ale Antonek ci szybko rośnie! Mój ma 8 m-cy i własnie dobił do 8 kg;-) ciagle sie zamartwialam o ta jego wagę, ale juz zluzowałam widocznie drobny będzie chłopczyk

koriander - jeszcze raz GRATULUJEMY! :*

emalia -trzymam kciuki za zafasolkowanie!

zyrraffka - chyba jakos niedługo do pracy wracasz??

Klementinka - jak chopcy?

eagle - co u Was??

Kasiek - :-):-):-):-):-):-) trzymam kciuki!!!
Działaj, działaj:tak: nie moge się napatrzeć jak Majusia sie z Michakiem bawi, ona ucieka a on się za nią czołga i oboje śmieją sie w głos, cos pięknego!

Kochające sie rodzeństwo, hihih
DSC_0097.jpg

Michał zaczyna raczkować i wszędzie mam go pełno, najbardziej lubi wchodzić pod krzesła i stoł:sorry2:
 

Załączniki

  • DSC_0097.jpg
    DSC_0097.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 50
Mam pytanie do dziewczyn, które mają córki; czy Wasze też mają owłosione nogi? Hania ma dość dużo ciemnych włosków na nogach i nie wiem czy mam się tym martwić czy nie
 
Gosiu takie wpisy dodaja mi wiary ze rodzenstwo dla dzieciaczkow jest super :-) :*

Kasiulka a Hania ma ciemna karnacje po was? Bo Lila ma tak jasne wloski ze ich nie widac, nie wiem jakby to wygladalo jakby byla brunetka

zyraFFKA Sylwunia z dnia na dzien sie robi coraz piekniejsza! Sliczne zdjecia na FB :tak:
 
Gosiu takie wpisy dodaja mi wiary ze rodzenstwo dla dzieciaczkow jest super :-) :*

Kasiulka a Hania ma ciemna karnacje po was? Bo Lila ma tak jasne wloski ze ich nie widac, nie wiem jakby to wygladalo jakby byla brunetka

zyraFFKA Sylwunia z dnia na dzien sie robi coraz piekniejsza! Sliczne zdjecia na FB :tak:

Tak, ma ciemną i do tego oczy ciemne jak węgiel :-D
 
kasiek - :-):-) już myślałam ze się brzuszki kończą a tu w trzech czerwcówkach jeszcze nadziieja :-D:-D

mamokubulki- jak sobie radzisz???

perciu- a Ty ogarniasz jakoś??? bo ja czasem tak czasem nie :-D

koriander- siostrzana miłość :-) zawsze chciałaam mieć siostrę hihi, ciekawe czy za 2 tyg. się potwiierdzi :-)

gosiagro- tak się martwiłaś o wwagę Michałka a moja Sylwia waży 8,5 kg :-) Spryciaż z małego :-) Sylwunia jeszcze nie chodzi ale jest bardzo ruchliwa, wszędzie się wpina, byle jak najwyżej. T
Od soboty mi gorączkuje, bidulka bardzo źle się czuje, jutro robię jej badania bo lekarka podejrzewa infekcję dróg moczowych.
Maluchy pięknie wyglądają, widać jak Michałek uwielbia Majeczkęe, Łukasz też jest największym i jedynym idolem Sylwi :-D Jeśli chodzi o pracę to już bardzo bliziutko :-:)-:)-(


moi Troublemakersi :-)
DSC_0010.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0010.jpg
    DSC_0010.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 43
Ostatnia edycja:
osiu, zyraffko przecudne macie parki!!! Cud miod, radosc az bije z tych zdjec :tak::tak:

Kasiulka to moze taka jej uroda, ale zawsze mozesz poprosic lekarza o zbadanie hormonow, powinny wszystko wyjasnic :tak:

zyraffko to szybciutko badanie moczu jutro! Pamietam jak Lila zlapala infekcje ukladu moczowego, chyba miala wtedy 7 -8 mcy, miala 40 stopni bidulka. Zdrowka dla Sylwuni
 
Ostatnia edycja:
Przepraszam dziewczyny że Wam nie odpisuje, ale jestem wściekła. Siostra kupiła mi bilet do Dublina (do siebie) bez mojej wiedzy taki "spontan". Szlak mnie trafił. Wiem że chciała dobrze, pewnie też tęskni (to był dla niej ciężki okres) no ale tak się nie robi. Musimy odłożyć starania na następny cykl (a dziś mamy największe szanse :-( ) Jestem zła. Jak ja mam się rozstać z Kamilem na 10 dni :-(
 
najgorszy dzień w moim życiu!!! Rano poszłam zrobić Sylwi morfologię i mocz. O 13 telefon z labolatorium, ze mam się stawić na powtórne badania, bo jakieś parametry wyszły dużo za niskie i muszą to sprawdzić. W labol. okazało się że płytki bardzo spadły w porównaniu z poprzednimi wynikami i muszą zrobić powtórne badanie, coś mi tam tłumaczyli ale kompletnie ze stresu już nie wiedziałam o czym mówią. Za chwilę wyniki, takie same jak te z rana.
Boze jak ja się bałam. Dobrze, że nie miałam kompletnie czasu na sprawdzanie w internecie co z tymi płytkami.
O 16:40 wizyta u pediatry, okazało się że wszystko w porządku. Jeśli nie ma krwawień z nosa, zadnych krwotoków, krwi w kale to nic się nie dzieje. Ulga. Jestem tylko zła na siebie, bo nie zapytałam dlaczego te płytki tak spadły w przeciągu kilku miesięcy z 495 na 155, ale ja chyba nie potrafię z lekarzami pytać. W piątek idę na konrolę moczu bo wyszły leukocyty to zapytam.
Co za baby w tym labolatorium, zeby mnie tak nastraszyć, do tej pory nie mogę dojść do siebie.
 
reklama
najgorszy dzień w moim życiu!!! Rano poszłam zrobić Sylwi morfologię i mocz. O 13 telefon z labolatorium, ze mam się stawić na powtórne badania, bo jakieś parametry wyszły dużo za niskie i muszą to sprawdzić. W labol. okazało się że płytki bardzo spadły w porównaniu z poprzednimi wynikami i muszą zrobić powtórne badanie, coś mi tam tłumaczyli ale kompletnie ze stresu już nie wiedziałam o czym mówią. Za chwilę wyniki, takie same jak te z rana.
Boze jak ja się bałam. Dobrze, że nie miałam kompletnie czasu na sprawdzanie w internecie co z tymi płytkami.
O 16:40 wizyta u pediatry, okazało się że wszystko w porządku. Jeśli nie ma krwawień z nosa, zadnych krwotoków, krwi w kale to nic się nie dzieje. Ulga. Jestem tylko zła na siebie, bo nie zapytałam dlaczego te płytki tak spadły w przeciągu kilku miesięcy z 495 na 155, ale ja chyba nie potrafię z lekarzami pytać. W piątek idę na konrolę moczu bo wyszły leukocyty to zapytam.
Co za baby w tym labolatorium, zeby mnie tak nastraszyć, do tej pory nie mogę dojść do siebie.

Ło matko, nie dziwię się, ja bym pewnie na zawał padla... a powiedz mi jakie to płytki? Jak jest dokładnie napisane i jakie są tego normy?
 
Do góry