reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ostatnio dodane przez 15Alicja

 1. 1

  Wymioty w 16 tygodniu ciąży

  Mam nadzieję że i u mnie tak będzie. Chociaż nie ukrywam że od dwóch dni jest o niebo lepiej. Już nie latam co chwilę do toalety, tylko dwa razy dziennie. Fakt mięso odrzuca. Ale mąż mnie zmusza żebym chociaż kawałek zjadla. Dla mnie mógłby istnieć tylko makaron. A kogo nosisz pod sercem?
 2. 1

  Wymioty w 16 tygodniu ciąży

  U mnie brzuch jest jakbym była w 7 miesiacu:)
 3. 1

  Wymioty w 16 tygodniu ciąży

  O tak. Tak jak uwielbiałam kawę to teraz wystarczy zapach. :/ kurcze niech to się skończy co się będziemy mogły cieszyć że rosniemy❤️
 4. 1

  Wymioty w 16 tygodniu ciąży

  Na Prenatalnych lekarz powiedział że wygląda na dziewczynke, bo wyrostek jest za mały na chłopca no i jakiś przedziałek na wyrostku jest. W piątek mam wizytę to zobaczymy czy się zechce pokazać. :) ale powiem Ci, że będąc w ciąży z synkiem nie miałam wymiotów, mdlosci tyle o ile. Jajka i ogórki...
 5. 1

  Wymioty w 16 tygodniu ciąży

  Mam dokładnie to samo, cokolwiek zjem, wypije to toaleta wita. I to nie ważne czy jest dzień czy noc. A powiedz mi wiesz już mnie więcej kogo nosisz pod serduchem?
 6. 1

  Wymioty w 16 tygodniu ciąży

  Hej!!! Dokładnie mam tak samo. Zwariować idzie. Spać w nocy nie mogę, nos zawalony, w dzień niedobrze. Witaminy zmieniałam i to nic nie pomogło.
 7. 1

  Wymioty w 16 tygodniu ciąży

  Nie. Napewno nie. Przy innych witaminach też wymiotowałam.
 8. 1

  Wymioty w 16 tygodniu ciąży

  Mamusie. Jestem w 16 tygodniu ciąży i dalej mecza mnie wymioty. Już nie mam pojęcia jak sobie z nimi radzić. Lekarz chciał kierować od szpitala ale stwierdził że mnie nie przyjmą na patologię. Co robić?
 9. 1

  Mamusie podpowiedzcie jaka to płeć?

  Cześć mamusie!!! Ostatnio byłam na badaniach prenatalnych. Z maleństwem wszystko wporzadku ❤️❤️ lekarz (bardzo dobry ginekolog) powiedział, że wyrostek płciowy wygląda na dziewczynke i że wszystko jest za małe już na chłopca. A co wy na to? Oczywiście najważniejsze aby maleństwo było zdrowe, ale...
Do góry