reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wymioty w 16 tygodniu ciąży

Ja jeszcze dodam od siebie że paradoksalnie mimo wymiotów warto jesc często posiłki małe, nawet co 2h, ja najpierw nie jadłam bo na wszystko mdliło i wymiotowałam, później dziewczyny napisały mi żeby często jeść i faktycznie jedzenie tłumiło mdłości i rzadziej wymiotowałam. A tak to niestety żadne środki na dłuższą metę nie pomagały :)
 
reklama
Witam. Ja jestem w 15 tygodniu, jutro zacznę 16...niestety mam ten sam problem... Wszyscy mi mówili że w drugim trymestrze powinnam odzyskać energię życiowa i powinny ustapic wymioty. Nawet też często można o tym przeczytać. Męczę się nadal... [emoji26] Już nawet myślę o jakimś suplemencie na tą dolegliwość, np z Pregny.
Plus zgaga do tego, wieczne zmęczenie a teraz w tym tygodniu pojawiła mi się kolejna dolegliwość - opuchnięcie błon śluzowych ze nawet ciężko spac bo nos zapchany[emoji26] czy męczy Cię to samo? Pozdrawiam
Hej!!! Dokładnie mam tak samo. Zwariować idzie. Spać w nocy nie mogę, nos zawalony, w dzień niedobrze. Witaminy zmieniałam i to nic nie pomogło.
 
Hej!!! Dokładnie mam tak samo. Zwariować idzie. Spać w nocy nie mogę, nos zawalony, w dzień niedobrze. Witaminy zmieniałam i to nic nie pomogło.
Witaminy biorę praktycznie od poczatku ciąży te same. Nie biorę ich z samego rana tak więc często wymiotuję jeszcze zanim zdążę je wziąć. A co mnie dziwi to to, że mam wymioty na prawdę o różnych porach. Ostatnio nawet o 21 gdy wypiłam herbatę [emoji849] widocznie memu dziecku nie podeszla[emoji846]
Widocznie tak już mamy, że się pomęczymy. Są gorsze i lepsze dni, choć teraz najbardziej męczy mnie ten zapchany nos [emoji849] pozdrawiam
 
Witaminy biorę praktycznie od poczatku ciąży te same. Nie biorę ich z samego rana tak więc często wymiotuję jeszcze zanim zdążę je wziąć. A co mnie dziwi to to, że mam wymioty na prawdę o różnych porach. Ostatnio nawet o 21 gdy wypiłam herbatę [emoji849] widocznie memu dziecku nie podeszla[emoji846]
Widocznie tak już mamy, że się pomęczymy. Są gorsze i lepsze dni, choć teraz najbardziej męczy mnie ten zapchany nos [emoji849] pozdrawiam
Mam dokładnie to samo, cokolwiek zjem, wypije to toaleta wita. I to nie ważne czy jest dzień czy noc. A powiedz mi wiesz już mnie więcej kogo nosisz pod serduchem?
 
Mam dokładnie to samo, cokolwiek zjem, wypije to toaleta wita. I to nie ważne czy jest dzień czy noc. A powiedz mi wiesz już mnie więcej kogo nosisz pod serduchem?
Gdy byliśmy na badaniach prenatalnych Pan powiedział że idzie ku dziewczynce, wizytę kolejna o ginekologa mam zaraz po świętach więc powinien mi już powiedzieć na 100% bo to będzie 18 tydzień [emoji846] a Ty juz poznalas płeć? Czytałam że w 16 tygodniu bez problemu lekarz powinien powiedzieć [emoji846]
 
Gdy byliśmy na badaniach prenatalnych Pan powiedział że idzie ku dziewczynce, wizytę kolejna o ginekologa mam zaraz po świętach więc powinien mi już powiedzieć na 100% bo to będzie 18 tydzień [emoji846] a Ty juz poznalas płeć? Czytałam że w 16 tygodniu bez problemu lekarz powinien powiedzieć [emoji846]
Na Prenatalnych lekarz powiedział że wygląda na dziewczynke, bo wyrostek jest za mały na chłopca no i jakiś przedziałek na wyrostku jest. W piątek mam wizytę to zobaczymy czy się zechce pokazać. :) ale powiem Ci, że będąc w ciąży z synkiem nie miałam wymiotów, mdlosci tyle o ile. Jajka i ogórki jadłam na potęgę. A tu zapach tylko tych rzeczy poczuje i koniec. Porażka.
 
Na Prenatalnych lekarz powiedział że wygląda na dziewczynke, bo wyrostek jest za mały na chłopca no i jakiś przedziałek na wyrostku jest. W piątek mam wizytę to zobaczymy czy się zechce pokazać. :) ale powiem Ci, że będąc w ciąży z synkiem nie miałam wymiotów, mdlosci tyle o ile. Jajka i ogórki jadłam na potęgę. A tu zapach tylko tych rzeczy poczuje i koniec. Porażka.
To moja pierwsza ciąża i troszkę inaczej sobie to wyobrażalam choć wiedziałam że będę ciężko przechodzić to jeszcze niestety przyszło mi się nią cieszyć w takim czasie jak mamy teraz... Okropnym...
Na jedzenie też nie mam jako tako ochoty, na początku wręcz miałam jadłowstręt. Teraz troszkę bardziej ale często właśnie w połowie posiłku wszystko zwracam... A też Cię tak odrzuca od kawy? Uwielbiam kawę a nie mogę jej czuć już gdzies od 6 tygodnia... [emoji17]
 
Ja też jestem w swojej pierwszej ciąży. W tym tygodniu zaczęłam 19 tydzień, a jeszcze dwa dni temu wisiałam nad toaletą, co wieczór mam mdłości. Więc to nie ma reguły i wszystko zależy od organizmu. Moja mama na przykład jak była ze mną w ciąży w ogóle nie miała mdłości i wymiotów. Ja też myślałam, że genetyka zadziała i mnie to ominie, ale jak widać to nie ma reguły.
 
To moja pierwsza ciąża i troszkę inaczej sobie to wyobrażalam choć wiedziałam że będę ciężko przechodzić to jeszcze niestety przyszło mi się nią cieszyć w takim czasie jak mamy teraz... Okropnym...
Na jedzenie też nie mam jako tako ochoty, na początku wręcz miałam jadłowstręt. Teraz troszkę bardziej ale często właśnie w połowie posiłku wszystko zwracam... A też Cię tak odrzuca od kawy? Uwielbiam kawę a nie mogę jej czuć już gdzies od 6 tygodnia... [emoji17]
O tak. Tak jak uwielbiałam kawę to teraz wystarczy zapach. :/ kurcze niech to się skończy co się będziemy mogły cieszyć że rosniemy❤️
 
reklama
Do góry