reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

 • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
_Roszpunka_

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

 • 100 lat, 100 lat... wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechu na ślicznej buzi dla Emmy z okazji 1 urodzin :-)
  Witam,
  Mam do Ciebie wielką prośbę. Startuję w konkursie, liczy się dla mnie każde kliknięcie. Bardzo Cię proszę pomóż. Można raz dziennie do końca lutego. Zostało tylko kilka dni.
  Chusta do noszenia dziecka - konkurs LennyLamb.com - LennyLamb.com
  Bardzo mi zależy.
  Pozdrawiam i bardzo dziękuję za pomoc
  Lusinek
  Cześć,
  widzę, że jestes moderatorem na forum Łódź. Mam takie małe spostrzeżenie: strasznie rozbestwiły sie osoby reklamujące różnych lekarzy i prywatne kliniki. Możesz zwrócic na to uwagę w wolnej chwilii? Dzięki i pozdrawiam
  zea
  Nie ma Cię ostatnio na mamach będących w domu, pewnie jesteś zabiegana. Mam nadzieję, że u Was wszystko wporządku. Jak tam malutka Emma i Viktoria? Jak znajdziesz czas, to zajrzyj na wątek. Pozdrawiam!
 • Ładuję…
 • Ładuję…
 • Ładuję…
 • Ładuję…
Do góry