reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama
agamal

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • Witam serdecznie,
    mam pytanie odnośnie jednego Pani postu, w którym pisała Pani, że synkowi ciągle się odbija, mam podobny problem z moją córką, cały dzień jej się odbija nie może przez to wyleżeć spokojnie, czasem nawe popłakuje wierci się i jak ją biorę to odbija, byliśmy u 2 lekarzy, ale nie widać efektów, brałą Debridat i Colinox ale nie skutkują, lekarze nie widzą w tym nic złego, bo mała przybiera normalnie i ma apetyt, choć ja czasem widzę, że się męczy bo ma ochotę a czasem nie może jeść. Stąd moje pytanie, czy synkowi coś pomogło na to odbijanie, czy samo przeszło?
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry