Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Czy ktoś czai o co chodzi z tym rządowym programem wspierania zdrowia prokreacyjnego? 😅
Któraś z was korzysta z tego może?
Obdzwoniłam dzisiaj wszystkie 4 szpitale w Warszawie które są wymienione jako realizujące ten program i tak:
- w jednym powiedzieli mi że nie wiedzą o co chodzi i żeby...
Jeszcze nie. Chciałam zadzwonić i zapytać się jak to wygląda ewentualnie 🙈 na razie rozglądam się za opcjami jakie mamy 😅
A Ty masz? Od zwykłego rodzinnego lekarza wystarczy?
Ja mam tak samo 😅 możnaby klub nie lubiących dzwonić założyć 😂
Też mnie to czeka zadzwonić do takiej poradni ale powoli muszę się najpierw zebrać 🙈
Tak się zastanawiam czy mi powiedzą to samo 😅 Do Warszawy dzwoniłaś czy inne miasto?
No właśnie u mnie tak samo... Działamy jak maszyny nastawione na dni płodne i cała spontaniczność się już dawno skończyła.... Trochę nas to zgubiło bo już oboje mamy dosyć 🙈 da się coś na to poradzić? 😅
Też nadzieję straciłam już dawno bo tyle lat się starać i niby z grubsza jest okej bo żadnych...
Żarty żartami ale to jest masakra jak się człowiek stara o dziecko a przestaje się chcieć starać 🙈
Też tak macie że coraz bardziej ochoty już brakuje? Można coś na to poradzić?
I wtedy nie musicie płacić za żadne badania? I inseminacja jest możliwa na NFZ?
Tak się zastanawiam co zrobić bo u mnie pierwszy miesiąc w którym poszłam do kliniki a wydaliśmy na wizyty plus leki i badania już jakieś 3-4 tysiące złotych... Mój Medicover nie nadaje się do niczego, więc zaczynam...
Nie sprawdzałam.. Żadna lekarka mnie na to nie wysłała jeszcze 😕 ta poprzednia zapisała i kazała brać codziennie a u tej w klinice do której chodzę ostatnio pytałam się co z tymi wszystkimi lekami mam zrobić to powiedziała że na razie brać 🙈
Nie wiem czy ja mam takiego pecha do lekarzy że żaden...
Chyba mam, bo inna lekarka zapisała mi Glucophage i go biorę już ponad rok.
No właśnie tak od razu mi zapisała Aromek i od 2-3 dnia cyklu każe brać i potem przyjść w połowie zobaczyć czy są pęcherzyki... 😕
28x24mm i 19.3x15.8mm
Jest szansa że to pęknie jeszcze?
W ogóle zapisała mi Aromek na wywołanie owulacji w kolejnym cyklu, bo podobno 20% cykli jest bezowulacyjnych i nie trzeba będzie sprawdzić kolejny raz z większą dawką Ovitrelle czy wtedy pękną... Miałyście tak może że nie chciały pękać...
Zastrzyk miałam w sobotę a pęcherzyki były 22x21mm i 17x15mm. Pani doktor powiedziała że już dojrzałe i można podawać zastrzyk.
A teraz załamka bo nic się nie wydarzyło i dzisiaj druga lekarka mi powiedziała że już nie ma co się starać w tym cyklu 🙁
Dziewczyny, byłam na kolejnym USG... Po Ovitrelle żaden z pęcherzyków nie pękł... 😞
Co o tym myślicie? Jest jeszcze szansa że pękną same? Lek podany miałam w 12 dc, zwykle cykle mają jakieś 32-34 dni.
Dostałam Aromek do brania w kolejnym cyklu żeby na pewno była owy i znowu mamy próbować...
Mąż bierze suplement który mu kupiłam plus witaminę C i D.
Najgorszy problem z nim mam taki że on nie bardzo lubi warzywa i owoce.. Ale coś tam mu wciskam...
Cześć dziewczyny 😃
Ja mam 29 lat i od pięciu lat się staramy mniej więcej.
Na forum Staraczki 2022 pisałam ile już za nami i po Waszych radach od razu zapisałam się na sono-hsg i monitorowanie owulacji w pierwszym dostępnym terminie w pierwszej dostępnej klinice 😄
Ogólnie jest dobrze - jajowody...