Czesc dziewczyny, calkiem nie wiem co u was slychac, tak dlugo mnie tu nie bylo. W ogole nie mam czasu na internet, nawet maili ostatnio nie odbieram, tyle czasu mi zabiera dom, Ola i cala reszta:)
My z mezem dalej razem, choc w wakacje bylo tak zle, ze szkoda gadac.Ale generalnie mimo...