reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam ponownie:)

reklama
Hej i ja sie odmeldowuje :)
Czesc Monika:)

nie bylo mnie tu ladnych pare miesiecy:) Nie mialam czasu.
W skrócie- Bartus ma juz 2,5 miesiaca, Ola przezywa kryzys 3 latka, napisalam ksiazke do angielskiego dla dzieci i wlasnie szukam dobrej spacerowki dla Bartusia i jak zwykle licze na dobra rade:)
 
Jesteśmy, ale na zamkniętym wątku "pogaduchy" w dziale album rodzinny.

AniaM gratulacje Bartusia :-)

My spacerówkę mieliśmy baby design travel - lekka, mieści się w bagazniku, ale na spacery po wertepach to się nie nadaje.
 
<a href="http://www.suwaczki.com/"><img src="http://www.suwaczki.com/tickers/atdcio4pyli7wxc4.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>
 
reklama
I ja się zamelduję po latach...W lutym urodziłam drugie dzieciątko,śliczną córeczkę Milenkę.Miłoszek za to w środę kończy już 4 latka:)Dużo się nie udzielałam w marcówkach 2006,więc może mnie nikt nie pamięta ,ale ja pamiętam niektóre z Was .Teraz jestem marcóweczką 2010:) Pozdrawiam serdecznie.
 
Do góry