• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Ann Szy

  1. A

    Paniczny lęk przed porodem:(

    Tylko pytanie czego ona sie boi? bólu?, tego ze nie bedzie kontrolowac siebie? Czy moze tego ze boi sie co bedzie potem? CC nei jest rozwiazaniem do konca po nim tez boli i to bardzo. Moz ema bardzo niski prog bolu? i wtedy wystarczy znieczulenie zewnatrzoponowe ktore nawepno duzo pomoze. J abym...
  2. A

    Sudocrem - przetestowano

    Nie uzywamy na codzień żadnych kremów bo chcmey aby skóra oddychała, niesttey sdażają nam sie odparzenia nwet wietrząc pupcię, sudokrem na te 2 ostatnie pomógł szybko pewnei zawartości cynku, ma przyjemny zapach nie drażniący a jednak taki przyjemny. Konzystencja kremu nam akurat odpowiada, nei...
Wróć
Do góry