Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Aniu mieszkam w Irlandii. Tu nie ma jak zrobić bety ot tak. Mogę iść do gp i coś zagadać to mi da skierowanie itd... Niestety.... Ale brzuch już boli mega więc lada chwila będzie @
Ale ja test robiłam od razu jeden po drugim, z tego samego moczu dla potwierdzenia w ten sam wieczór, więc jeden wyszedł pozytywny, a drugi negatywny ? A później rano . Poronienie w zeszłym roku przeszłam w czerwcu ... z bety 183 ( poniedziałek) spadło na 57 ( środa) A krwawienie dostałam w...
Nie odbierasz , już przeszłam swoje i wiem, że różnych rzeczy można się spodziewać... Ta linia napewno nie jest fabryczna . Jest niebieska i wyraźna. Fabryczna zazwyczaj jest bez koloru i pojawia sie lub nie po dluzszym czasie .
Wątpię, bardziej stawiam , że z testem coś nie halo. W tym samym czasie zrobiłam First response i negatyw był, a beta nie spada tak raz dwa .Więc coś z testem .... dziś 10dpo, więc mam jeszcze trochę czasu. Zobaczymy co następne dni przyniosą.
Test ten sam , identyczny. Poczekam... wyjścia nie mam , na betę nie mogę iść niestety bo mieszkam w Ie , a tu niestety nie robią na zawołanie... Myślałam, że może ktoś miał podobną sytuację.
Hej pisze tutaj bo już zglupialam ;) Jest wcześnie bo do @ jeszcze 3 dni. Owu wg testów i bólu 02.11 . Wczoraj podkusilo mnie i zrobiłam test wynik taki jak na zdjęciu. Rano stwierdziłam, że dla potwierdzenia zrobię jeszcze jeden i negatyw.... Wiem , że jeszcze wcześnie 10dpo i jest szansa, że...