Super,że ktoś się odezwał, przynajmniej wiem,że nie jestem sama:-) Bo już czasem myślałam,że wariuję:-pchodzę teraz spać bardzo późno, ponieważ leżenie w łóżku jest dla mnie daremne, i tak nie uleżę, bo jakby martwię się czymś...Ale czym? właściwie nie mam powodów do zmartwień:szok: nic mnie nie...