reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży i samopoczucie...

Mnie to dopiero teraz naprawde zaczely meczyc mdlosci, najgorsze ze prawie w ogole nie wymiotuje tylko mnie tak ciagle szarpie i jest mi nie dobrze. Niby od teraz powinno byc coraz lepiej, a ja czuje ze u mnie to sie dopiero rozkreca :no:. Poza tym wyczulony wech nie daje mi zyc, nic nie moge jesc bo jak poczuje zapach to mnie odrzuca. Jedynie owoce bo nie maja mocnego zapachu. Dziwnie, bo brzuszek juz mi sie troche zaokraglil, ale schudlam chyba prawie 2 kg.
 
reklama
U mnie kobietki jest super, oprócz tego, że jak się najem to mdli jak nie wiem tak przez pół godzinki....bleeee, z pierwszej ciąży pamiętam, że taki niesmak dosyć długo się utrzymywał.....
 
Mam mdłości od 3 dni. Ktoś mnie straszył, że mogą nawet trwać do 20 tygodnia ciąży :/. Co za masakra. Nie wiem jak długo to wytrzymam. Chociaż zdaję sobie sprawę, że czekają mnie jeszcze inne, równie ‘sympatyczne’ objawy ciąży. Moja kuzynka ma jakieś dziwne przebarwienia na twarzy i zastanawia się czy w ogóle kiedyś jej znikną. Mam nadzieję, że mnie to nie dopadnie. W ogóle znacie jakieś dobre kremy/leki na przebarwienia skórne dla kobiet w ciąży?
 
Hej dziewczyny:-) Jestem tu nowa. Moje objawy to:
-bezsenność:szok:
-zmiany nastrojów
-czasem jeszcze mdłości
-wyczulony zapach
-częste oddawanie moczu
 
Witam Was :)
u mnie do tej pory poranne mdłości.. ale czasami dochodzą jeszcze bóle głowy.
jak sobie radzicie bez tabletek? u mnie są one spowodowane niskim ciśnieniem i czasem mała kawa z mlekiem pomaga :) oczywiście współczując mojemu mężusiowi moje zmiany nastrojów :/ i dziwne sny w nocy :p
 
Do góry