reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

 • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama
barmanka79

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

 • Czesc.
  Przed chwila wysłałam Ci odpowiedz ale znów nie jestem pewna,ze doszla,bo mnie wylogowalo i nie jestem pewna,mam zapisana w wordzie,na wszelki wypadek,wiec moge wyslac jeszcze raz.Daj tylko jakies krótkie potwierdzenie.
  Pozdrawiam.
  To ja,czy moje wiadmosci dochodza?
  Chcialam Ci wyslac wiad.priv, ale mnie odrzucilo,wylogowalo,ze niby nie mam uprawienien do wysylania wiadmosci,nie wiem jak dziala poczta na babyboom.Napisalam dlugi list dot,Twojego pytania o rozne formalosci ale zniknal gdzies i nie mam go w wyslanych.Podaj mi maila to Ci wszystko jeszcze raz wysle.
  Pozdrawiam.
 • Ładuję…
 • Ładuję…
 • Ładuję…
 • Ładuję…
Do góry