• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Belasi

  1. Belasi

    Czerwcowe mamy 2017

    Ja mam na przedniej ścianie
  2. Belasi

    Czerwcowe mamy 2017

    Czy to może się zmienić jeszcze ?
  3. Belasi

    Kwas foliowy i witaminy w ciąży. Co i ile ?

    Witam ja biore witaminy femibion 2plus i do tego magne b6
  4. Belasi

    Czerwcowe mamy 2017

    Witam moja waży 423g wczoraj byłam na usg 20 tydzień
  5. Belasi

    Czerwcowe mamy 2017

    Witam dziewczyny mam pytanko byłam wczoraj u gina i powiedział że łożysko mam 1cm od ujścia i martwie się czy któraś tak ma ?:(
  6. Belasi

    Czerwcowe mamy 2017

    Tak ja jestem witam ☺
Wróć
Do góry