Hej dziewczyny , mój poród już tuż tuż.... Będe rodzić w Wilhelminen. Wiem że do szpitala muszę wziąć tylko rzeczy dla siebie < kosmetyki, koszule itp...> podobno dla dzidziusia wszystko dostane . A co z dokumentami??oczywiście mutter kind pass , e-cart , dowód musze mieć ze sobą , a czy coś...