reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama
D

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

 • Witam kobiety. Od poniedziałku lekarz ginekolog przedłużył mi l4 ciążowe do 8 lipca, jednak we wtorek trafiłam do szpitala z poronieniem i tam dostalam zwolnienie lekarskie do 19 czerwca, Pani w sekretariacie powiedziała mi, że to zwolnienie jest wazniejsze niż od ginekologa. Teraz moje pytanie. Czy zwolnienie od ginekologa będzie uniewaznione skoro w szpitalu mi też wystawili zwolnienie? I obydwa zostały wyslane.
  • Lubię to!
  Reakcje: Mała.czarna
  Fado123
  Fado123
  Najlepiej skonsultować to z ginekologiem , ale sądzę że tak bo mogły wystąpić np komplikacje po
  Mała.czarna
  Mała.czarna
  U mnie obowiązywałoto że szpitala
  Witam. Okres spóźniał mi sie dwa tygodnie, zrobiłam test super czuly, druga kreska wyszła blada, ale widoczna. Zrobiłam test z krwii hcg całościowe, którego wynik wyszedł 105,50 uml. Co to oznacza?
  3 miesiąc starań i nic.... Jaka może być przyczyna? Czy kochając się codziennie do końca jest lepiej czy jednak robić to co 2-3 dni?
 • Ładuję…
 • Ładuję…
 • Ładuję…
 • Ładuję…
Do góry