Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Koko a ktory u Ciebie tydzien? Ja 8tc i mdlosci powoli powoli zanikaja..dzis tylko mam jadlowstret..od rana tylko na jednej kanapce..obecnie na l4 i antybiotyku bo kaszel straszny :/
Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jesli wezma dochody z 2015 roku a ja wtedy nie pracowalam to co wtedy? Druga sprawa jest taka ze w 2015 bylam jeszcze mezatka.. nie kumam tych przepisow.. :/
Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez tak mialam :) tez czasem bola czasem nie a czasem tylko jedna...a po piccolo mnie cofalo wiec zostalam przy trzech lykach[emoji12]
Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Sluchajcie dziewczyny...jakies sprawdzone i bezpieczne sposoby na zaparcia? Juz ktorys raz z kolei mnie dopadly...srednio komfortowo.. :/ :/
Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A jak to jest z grzybkami marynowanymi i ogorkami? Dzis zjadlam kanapke z kurkami i tak mnie cofnelo ze myslalam ze zwroce...biore witaminki semnatal baby pro od gina.
Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Haha no to ladnie.. :D to juz sie przygotuje hihi..zwlaszcza ze jak bede rodzic to bede miec prawie 32..:D
Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mialam nieco burzliwe zycie...5 lat nieudanego malzenstwa i brak perspektyw na dziecko..dopiero rok temu majac nowego partnera wszystko uleglo poprawie..a juz myslalam ze cos ze mna nie tak i w ciaze nie zajde...
Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie pielegniarka przy zakladaniu karty o wszystko pytala. Badan zadnych ze soba nie mialam. Oni i tak o wszystko pytaja..np o przebyte choroby, nowotwory w rodzinie, cukrzyce itp i czy mam jakies obrzeki czy zylaki..
Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No ja tez sie staralam od mniej wiecej pol roku..i tu sprawdzila sie teoria ze jak przestalam o tym myslec to od razu sie udalo :)
Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom