Na początku stosowalam dade, bo takie pampersy stosowali w szpitalu, nie było problemu z odparzeniami do 2 tygodni, więc później przerzucilam się na pampersy oryginal-minimalna poprawa, ale zawsze coś, może pora spróbować jeszcze innego producenta. Puder już też przerabialam - przyjaciółka...