reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama
Haszitka

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • ja tez chciałabym byc wciagnieta na liste staraczek na rok 2009
    zaczynam w tym miesiącu miedzy 14 a 22 lutym. Trzymajcie za mnie kciuki prosze:)
    Dzięki za otuchę. Można się nabijać że mi się zachciewa... Jakoś tak wyszło. Po rozwodzie przez 16 lat koncentrowałam się na Bąblach, dopiero nie tak dawno zaczęło mi się naprawdę układać. Mój partner nie ma dzieci... Maluszek dopełni nasz dom, dopełni rodzinę. Zależy nam na Bąbelku. Nie chcę obciążać mojego mężczyzny faktem że pokochał artefakt. :-) Znalazłam na forum zestaw badań. Skoro mój gin jest odporny, to zaczęłam je robić prywatnie. Jeśli okaże się że faktycznie nie wiek a bujawka po pigułkach, to go chyba...:wściekła/y: Proponował mi (jako ewentualność ostateczną) jakieś pigułki stymulujące jajeczkowanie, ale od razu uprzedził że można się dorobić po nich kilku fasolek na raz, albo cysty na jajniku. To pierwsze akurat mi nie straszne, mam już bliźnięta, ale z tym drugim... Przyznam Ci się że mnie to stresuje. Jeszcze presja ze strony OMC mamusi... Wiosenna inwazja bocianów na "jesienne mamusie" w Twojej miejscowości daje nadzieję.:)) Marzę o podobnej.
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry