reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

 • 3.08 o godzinie 14:00 rozmawiam z prof. Jackowską o szczepieniach. Zebraliśmy wasze pytania i działamy. Czy rozwiejemy czyjeś wątpliwości? Zobaczymy. Możecie wpaść na YT Dostęp do YT

  Możecie dołączyć na FBMożecie wpaść na YT Dostęp do FB

reklama
Herbata

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

 • nie mam pojęcia co sie stało, ja mam problem z wysyłaniem ale nie wiem czy ktoś inny może do mnie wysyłać !!!
  ale jest śliczna !!!!!!!!!!!!!!! sama słodycz naprawdę !!!!!!!!!!:):) i jaki tatuś dumny :) super !!!!!!!!!!!!!!!! rośnie jak na drożdzach :)
  Jaś zdrowy, zaczyna sie stawiać , mówi coraz wiecej, ogólnie OK
  jak sie czuje???????????? szkoda gadać !!!!!!!!!
  witaj słoneczko Jak sobie radzi piękna i młoda mamusia????????????????? jak malutka ????????????? nie wiem nawet czy jakies zdjęcia wstawiałas małej ostatnio, jak tak to prosze mnie coś przysłać bo na pazdziernik w ogóle juz nie wchodze!!!!!!! malutka pewnie daje Wam mnóstwo radości :) opowiadaj co słychać :) fajnie ze sie odezwłaś do mnie :*
  przepraszam ze tu pisze ale nie moge coś wiadomości wysyłać ,
  Nadal, chyba dla Oliwii się nie śpieszy:-p Chociaż teraz leże sobie i coś w krzyżu mnie pobolewa, może to początek? Ale żadnych innych sygnałów nie ma:crazy:
 • Ładuję…
 • Ładuję…
 • Ładuję…
 • Ładuję…
Do góry