reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

 • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
ivi

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

 • Witam,
  Mam do Ciebie wielką prośbę. Startuję w konkursie, liczy się dla mnie każde kliknięcie. Bardzo Cię proszę pomóż. Można raz dziennie do końca lutego. Zostało tylko kilka dni.
  Chusta do noszenia dziecka - konkurs LennyLamb.com - LennyLamb.com
  Bardzo mi zależy.
  Pozdrawiam i bardzo dziękuję za pomoc
  Lusinek
  witam .jestem mama 5-letniej Maji a teraz czekamy na Lenke , ktora ma sie urodzic pod koniec marca i chcialabym bardzo dolaczyc do waszej grupy.pozdrawiam
  Cześć,
  czy to Ty budowałaś domek,a mieszkałaś w Bolszewie?dawno tu mnie nie było,a interesuje mnie sprawa ogrzewania-czym się grejecie?czy gazem,czy drzewem,jaki macie kominek (jeśli macie)-czy "zwykły",czy "niezwykły"-z płaszczem wodnym?Bo my myślimy o kominku z płaszczem wodnym i mamy całą masę sprzecznych informacji-jedni mówią,że jest to najlepsza metoda,inni,że niebezpieczna.I bądź tu mądry... :)
 • Ładuję…
 • Ładuję…
 • Ładuję…
 • Ładuję…
Do góry