Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Nie mam nic takiego :( tutaj to w ogóle mało mówią bo myślą że zwariujesz od ilości informacji. Ale zaciekawiłaś mnie tematem musze poczytać na temat tych klasyfikacji.
Hej dziewczyny jestem już parę dni po swoim 1szym transferze biore utrogestan i parę dni temu zauważyłam że kiedy wkładam tabletkę coś się powiększyło jakby macica opadła na dół czy coś takiego. Miała ktoras z Was coś takiego?
Hej ok przejdę do tamtego tematu w takim razie bo po kilku dniach mam pytania i dziękuję za informację. Możesz sprecyzować pytanie o zarodek? Bo mieszkam w Holandii I z tego co zauważyłam w Polsce inaczej trochę się odbywa in vitro
Hejka dziewczyny jestem po swoim 1szym zabiegu in vitro i juz po transferze teraz czekam na test za 2 tyg. Boję się tego testu bardzo. Jak się czułyście po transferze?
W tego co widzę po sobie to myślę że po 30stce ma się więcej cierpliowsci, wyrozumiałości i jest się bardziej odpowiedzialnym a to na pewno pomaga w wychowaniu dziecka. Jedynie czego się obawiam to ze organizm jest coraz starszy mniej wydajny i gorzej zniesie ciążę niz jakbym miała 20 lat
Ja mam 34 lata od 5 lat staramy się o dziecko. Problem z prolaktyna endometrioza. Przebyte 7 inseminacji. 3 razy podejście do in vitro bez transferu gdyż byla ogromna hiperstymulacja (niezliczoną ilość jajeczek). Czekam na @ i walczymy dalej
Hejka
Wracam po dość długiej przerwie w której wydarzyło się wiele jednak wciąż nie tego najważniejszego. Czekam teraz na @ po megahiperstymulacji w której mialam niezliczoną ilość jajeczek. Nadal mam problem z prolaktyna. 3 razy bylam przygotowana do in vitro ale nigdy nie doszło do transferu.
To wlasnie jest "najgorsze" z jednej strony sje czlowiek cieszy ale a z drugiej przykro w sercu. Ja musze znowu niestety teraz czekac 1,5 miesiaca do 1szej inseminacji. A czas leci....
Witam was serdecznie 8 marca zaczelam swoja przygode z gonalem 900 f w dawkach 75ml w piatek bylam na echo i wyszlo ze jajeczko male dzisiaj natomiast okazalo sie ze mam 4 jajeczka 14,5-16,9mm a poniewaz wczoraj sie kochalismy musialam wziasc tabletke "po". Teraz musze czekac az do nastepnej @ a...