reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wypadanie włosów - ratunku!

Klaudine

Zaciekawiona BB
No coż. Suplementacja nigdy nie jest złym pomysłem. Szczególnie jeśli wypadanie włosów jest spowodowane niedoborami witamin oraz minerałow. Dobrze jest jednak zastanowić się nad przyczyną bo przyczyna jest tutaj najważniejsza.
U mnie pomogły jeszcze kosmetyki Delpos.

Ostatnia edycja:
reklama

Agu1995

Zaciekawiona BB
Radzę zrobić badanie w kierunku anemii również TSH ft3 ft4 warto zrobić bo może to niedoczynność tarczycy. Pozdrawiam

Justynanana

Fanka BB :)
Trzeba porobić badania - morfologia, tarczyca.
Mi najzwyczajniej pomógł biotebal - szampon, ale każda jest inna więc po prostu próbuj:) będzie dobrze :)

Joannacz

Zaciekawiona BB
Ja bym porobila badania na tarczyce... mi włosy wypadały kiedyś jakiś czas po dużym stresie, i myślałam ze wyłysieje. Może to zabrzmi banalnie ale bardzo szybko pomogły mi tabletki na wypadanie włosów. Kupilam tez szampon i odżywkę Delpos. Szampon pewnie nie pomogl ale włosy były ładniejsze po nim.
Dobrze jest również robić sobie regularnie badania krwi. Które pokażą jaki jest nasz ogólny tryb zdrowia.

Ostatnia edycja:
Do góry