Czesc dziewczyny, bardzo sie ciesze, ze moge dolaczyc do grupy. Dlaczego? Po 5 latach staran o dziecko, w tym bardzo dlugim programie in vitro, w ktorym mielismy 9 zarodkow, ktore daly jedna ciaze biochemiczna i jedna pozamaciczna, stracilam nadzieje, ze bede kiedys w ciazy. I kiedy...