Aim, zgadzam się zupełnie z Tobą. Ja też nie czytam każdego posta i nie wiem czy jest ktoś kto to robi i też wychodzę z założenia, że każdy może tu coś napisać bez obawy, że zostanie zupełnie olany czy złośliwie skomentowany, bo ktoś go nie zna. Ja jak się na czymś nie znam to nie odpisuje, a że...