• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez kasieńka83

  1. K

    wrzesień 2012 ;)

    Hej ZUMBA widzę że mamy ten sam termin porodu, he he ciekawe która pierwsza urodzi:-) Ja jak byłam u lekarza to już widziałam serduszko bijące maleństwa.... Jak się czujesz w stanie błogosławionym, bo ja strasznie:-(
  2. K

    Suwaczki

    Dziewczyny jak się wkleja suwaczki w swój profil? Poproszę o dokładne wytłumaczenie:-D Z góry dziekuję
  3. K

    Imiona dla naszych dzieci + ranking imion

    Za pierwszym razem jak już wiedzieliśmy że bedzie córa to miałam kilka imion na myśli : Inga, Doris, Olivia i jeszcze jedno którego nie pamiętam. Dzień przed porodem zdecydowałam sie na Inga Olivia a w rzeczywistości ma Olivia Inga. Teraz nie wiem dokładnie ale zastanawiamy się nad imionami...
  4. K

    w ktorym tygodniu byłyście jak sie dowiedziałyście ze jestescie w ciązy

    Za pierwszym razem dowiedziałam się w ósmym tygodniu, a teraz za drugim jak byłam w czwartym :-)
  5. K

    Poznajmy się.

    Witam... Jestem Kasia mam 29 lat, moja pierwsza córa jest z 2007 roku czyli ma 5 latek, teraz jestem w 5-6 tygodniu ciąży i mam nadzieję że to będzie chłopczyk. Odkąd urodziłam córę to niestety siedzę w domu, bo mnie sytuacja do tego zmusiła :-(, z zawodu jestem technik handlowiec, studia mam z...
Wróć
Do góry