reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieci + ranking imion

Jak patrzę na imiona, to usiłuję dobrać do nich przezwisko... Dzieci są okrutne. Miłosz - Miłek Zgniłek.... odpada.
 
reklama
cyniczna fakt dzieci sa okrutne ale tak naprawde to do kazdego imiona mozna wymyslec przezwisko.
 
amy, a owszem:-D:tak::-D Ale to mi się akurat samo nasunęło... a skoro mi się pcha na usta, to takiemu dzieciakowi niewątpliwie toże :szok::no:;-):-D
 
heh mi by sie takie przezwisko z Miloszem by nie skojarzylo wydaje mi sie ze do kazdego imienia prawie jakby sie upral to by cos wymyslil
 
a ja nie słyszałam Maji i Lenki od dawna , za to mnostwo Oliwi, Amelek , Emilek i Zosi , a no i Noemi a z chłopców Dominiki ,Kacperki , Oliwiery,i Nikodemów wkoło mnóstewko . Moja siorka mila dac Gracjan Oliwier ale popatrzyla na malego i stwierdzila ze jednak Oliwier Gracjan:)
 
A ja codziennie teraz mam nowe pomysły na imię i do każdego przestaję być przekonana. Mój A już się nawet nie wczuwa w nowe pomysły, bo mówi, że i tak mi się jeszcze zmieni tysiąc razy :-p Ale to cała ja, jestem czegoś pewna do samego końca, a tuż przed zmieniam zdanie o 180 stopni haha :-p
 
a co sadzicie o imieniu jan janek jas
samo imię mi się podoba, chociaz ja bym go nie dała, bo po 1. - wkoło są same Jasie teraz, a po 2. - nie podoba mi sie jedno zdrobnienie, które jest uzywane w dalszej rodzinie. chłopczyk ma juz 3 latka, a od początku wszyscy mowia do niego Jaśko... :-)
 
Hmm my mamy kłopot z imieniem dla chłopca i ciężka sprawa z tym bedzie;/

Dla dziewuszki jest i nie ma innej opcji ;))w sumie nie wiem ale z M mówimy ż ebedzie córa hehe mam nadziejęże te nasze zmysły nie myla :p

Co do upodobania ojej kochane jest tyle ludzi co i pogladów do imion ;))nie ma co się sugerowaś kimś a sobą :))mam w nosku co kto myśli o imionach dla mych dzieci;))owszme miło się czyta czy słyszy jak komuś się podoba ale jak nie podoba się to mi zlatuje hehe

Także dla mnie Dominik i Alan to piękne imiona:))w końcu nazwane sa tak moje smerfy :D
 
reklama
Za pierwszym razem jak już wiedzieliśmy że bedzie córa to miałam kilka imion na myśli : Inga, Doris, Olivia i jeszcze jedno którego nie pamiętam. Dzień przed porodem zdecydowałam sie na Inga Olivia a w rzeczywistości ma Olivia Inga.
Teraz nie wiem dokładnie ale zastanawiamy się nad imionami. Wiem tyle że pierwsze ma byc ukraińskie lub rosyjskie a drugie po pradziadkach:-)
 
Do góry