reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieci + ranking imion

reklama
Lena i Liwia śliczne imiona.

Ja już na długo przed tym jak zaszłam w ciążę wiedziałam, że jeśli będzie córeczka to będzie Nina. Dla chłopca nie mam typu. W ogóle wydaje mi się, ze ciężej wybrać imię dla chłopca niż dla dziewczynki.
 
A ja mam z kolei wymarzone imię dla chłopca - Mieszko. Dla dziewczynki mąż wymarzył sobie imię po mnie, czyli córa nazywała by się Kasia jak ja... nie bardzo mi to leży ale z drugiej strony niech mu będzie. Najważniejsze żeby dziecko było zdrowe, imię to żaden problem...
 
ojojoj :) imiona! ja mam w głowie kilka różnych ale chyba na głos będę mówić po 12 tc jak już będzie bezpieczniej. Póki co radość z lekka kontrolowana.
 
Czesc Dziewczyny!

Powiem wam w sekrecie, ze potajemnie 3mam kciuki za dziewczynke. Mam mnostwo imion dla dziewczynki, dla chlopca niestety nie mam takich "och , ach" .

Moje wybrane imionka to :


Nadia , Layla, Sohpie (po babci) Yasmin , Amber , Lilah.

Dla chlopca ew Nasir badz Adam.

Oboje z mezem jestesmy muzulmanami dlatego wazne aby imiona byly arabskie, szczegolnie jesli chodzi o chlopca, z dziewczynkami sprawa jest mniej skomplikowana.

 
super watek, u nas imie bedzie na pewno na A

jak chlopiec to Alekander
ale raczej bedzie dziewczynka, a dla dziewczynki jeszcze nie wymyslilam, u nas to ja wymyslam imiona, bo stwierdzilam, ze to ja znosze ciaze i porod i to ja decyduje oczywiscie jakby m powiedzial kategowyczne nie to bym objela inna opcje

wlasnie mnie olsnilo przy malowaniu paznokci dziewczynka bedzie Alicja
 
Ostatnia edycja:
Ja chciałam chłopcu dać Olaf no ale M kręci nosem i mówi nie;/takze nie wiem co z tym fantem a dla dziewczynki to imie już jest od dawan jeszcze jak nie wiadziałam kto mieszka w brzuszku w drugiej ciązy czyli Olimpia ;)
 
super watek, u nas imie bedzie na pewno na A

jak chlopiec to Alekander
ale raczej bedzie dziewczynka, a dla dziewczynki jeszcze nie wymyslilam, u nas to ja wymyslam imiona, bo stwierdzilam, ze to ja znosze ciaze i porod i to ja decyduje oczywiscie jakby m powiedzial kategowyczne nie to bym objela inna opcje

wlasnie mnie olsnilo przy malowaniu paznokci dziewczynka bedzie Alicja

Dzieki ale nie wszyscy tak mysleli :-D. Ja dalej zostaje przy Tamarka ,Tatiana , Venessa chlopec Ardian- Marcel ;-)
Ja nawet wpadlam na watek gdziie byly brzuszki na fotkach ,ktorych tam nie bylo widac ale z miesiacami sie to zmienilo i pamiatka zostaje tu na bb od poczatku naszej ciazy i jest co wspominac .Jak sie myle to prosze o kometarz.:-)
 
reklama
Mi sie bardzo podoba dla dziewczynki Lea i Leilia
A dla chlopca bedzie problem jak bedziemy miec drugiegi chlopaka,bo mi sie oprucz Igora nie podoba zadne imie meskie:-D smieje sie ze bedzie Igor Junior!:-D
 
Do góry