• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Kuba1234

  1. K

    Budzenie się dziecka w nocy z dziwnym placzem,lekiem

    Mój 4letni syn spi z mamą a ja w salonie bo się nie mieścimy wszyscy razem,spac nie chce sam ciagle próbujemy zeby spał sam ale pić chce albo posikalo mu się na łóżko ,budzi się i płacze ze niechce mamy . Ciągle śpimy w salonie ja z synkiem a mama w sypialni . Narazie nie jest tak źle, wstaje w...
Wróć
Do góry