hej Iza, jestesmy w kontakcie telefonicznym, Mami urodziła 28 kwietnia, czyli 2 dni przed terminem. Jak wroci do domu na pewno tutaj napisze i wszystko opowie:) A co u Ciebie? Jak samopoczucie?
Ja usiluje sie umowic do dr Seredy na 3d, ale od Swiat jeszcze maja urlop i na razie nie sposób...