Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Ja się bardzo boję bo czytałam że poród wywoływany oksytocyną jest dużo bardziej bolesny, a to będzie mój pierwszy poród więc juz w ogóle majtki pełne 🙈🙈🙈
Ja jestem obrażona na moją mamę.. Wiedząc że w piątek idę na wywołanie zaczęła mi lamentować jaki to ona ciężki poród miała, co to za ból i w ogóle płacz i jęk z jej strony.. Ona już od 2 tyg różaniec odmawia i jedzie na tabletkach uspakajających... Tak się zdenerowałam że nie odbieram od niej...
Ja już w piątek idę na oddział :)
Mam zabrać dokument tożsamości, kartę ciąży, wyniki GBS i to tyle jeśli chodzi o jakieś badania czy dokumenty. Podobno wszystko będę miała robione w szpitalu :)
Dobrze, że z dzieciaczkiem wszystko ok i rośnie :)
A ja wczoraj miałam wizyte i już za tydzień mnie kładą na oddział, mój syn to mała kluska przy twoim dziecku bo w 35+4 waży prawie 3 kg😃
Hej :)
Co do liczenia ruchów, ja miałam zalecone już od 25 tyg ze względu na moje dolegliwości. Dwa razy dziennie rano i wieczorem po jedzonku najlepiej miałam położyć się na lewym boku z ręką na brzuchu i liczyć. Powinno ich być minimum 10 przez godzinę. Jeśli tak nie było to położna zalecała...