reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama
Mama Helenki

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • czesc.jestem aga .ja mam dzieci z róznicą wieku 2 lata i 4 miesiące.powiem ci ze nie jest tak zle.dzieci jak to dzieci raz jest dobrze a raz zle.ale z kazdym dniem sie docieraja,ucza sie dzielic,oczywiscie kłócic i powiem ci ze czasem żałuje ze nie zdecydowałam sie na dziecko wczesniej ale....to przynajmniej jest lekcja dla starszego ze młodszym trzeba sie opiekowac ,a dla młodszego ze trzeba szanowac prywatnosc starszego i ze nie mozna miec wszystkiego.bo wiadomo ze jedynak nie musi sie dzielic i ustępywac.mysle ze odstep wieku jest taki by dzieci zanim wkrocza w swoje zycie znalazły porozumienie miedzy soba i by mogły zapełnic nudne chwile wspólną zabawą!jak fajnie jest popatrzec jak takie małe dwa brzdace ganiają sie z uśmiechem na twarzy....zycze powodzenia!
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry