To dlatego, że się przeprowadziliśmy, a z tamtym zostałam już tam, gdzie chodziliśmy od początku. Niby nie tak daleko, ale jednak trzeba podjechać autem, a tu do przychodni mam 10 minut piechotą. Wygodnie. Raczej myślałam o tym, żeby starszego przenieść tu, jeśli znajdę fajnego lekarza, no ale...