reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
marysia868

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • własnie dużo czytałam o tym na internecie ze na l-4 mogę isc jak skończy sie macierzyńskie którego się nie przerywa a na wychowawczym to muszę złożyć wniosek o przerwanie urlopu.i nie ma konieczności powrotu do pracy na dzień i na następny dzień przynosić l-4 można sie porostu dogadać z pracodawca. Bo z jednej strony chce 2gie dziecko a z 2ej strony pomoże nam to finansowo, bo mąż spłaca nie cały 1tys. zł.kredytu i zostało mu 1,5roku splacania jeszcze a ja z mojej wypłaty utrzymuje dziecko. jeszcze trochę nam teściowa pomaga puki co i myślę ze to byłby dobry argument dla mojego pracodawcy a dobrze ze jest nią kobieta która tez ma dziecko:)
    nie wiem co mam robić ,jajnik mi został jeden ,a jak by tego było mało mąż po operacji się oddala twierdząc że nie chce mi zrobić krzywdy pozdrawiam
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry