• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Mlodamama99

  1. M

    Listopadowe mamy 2020

    Bardzo dziękuję :) Jestem taka szczęśliwa, ale z drugiej strony tak bardzo boję się że może być coś nie tak. Wiem że to nie dobrze tak myśleć, ale to jest silniejsze.. Też tak miałyście? :/
  2. M

    Listopadowe mamy 2020

    Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa :) Mam na imię Ania, mam synka z lipca 2016 i po długich staraniach jestem w drugiej ciąży. Byłam już na wizycie, był pęcherzyk, ciałko żółte.. Wychodził 5t. Teraz czekam na wizytę która mam mieć 31 marca bedzie wtedy 8t0d, już nie mogę się doczekać aż usłyszę...
Wróć
Do góry