reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama
MONIA-AREK

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • hej Monia!! ja pierwszy raz lecę z dwójka i dlatego jadę razem z mężem żeby przylukać jak sobie poradzimy... jadę z Polski bo jakoś bezpieczniej się będę czuła choć generalnie wolę loty z Berlina. teraz wylatujemy z poznania ryanairem. za wszystkich zapłaciliśmy coś około 1000zł, z tym że rezerwowaliśmy wcześniej bilety ale i w droższych porach- czasem sa wcześniejsze czy późniejsze loty dużo tańsze. wózek dla niemowlaka zabierają ci dopiero jak wsiadasz do samolotu i tam musisz mieć malucha na rękach, podobno jest w środku przewijak ale nie wiem jak to wygląda bo do tej pory nie korzystałam. lot do Londynu trwa około 90-120minut więc nie jest to jakoś długo- piękne widoki za oknem- maluszek sobie powygląda :) Anglia piękna i tanie zakupy dla dzieci można zrobić, ja własnie zamierzam dzieciaki obkupić, sobie pewnie też coś fajnego przywiozę... co do samolotu to stewadessy na pewno pomogą, ogólnie z dziećmi to tak inaczej traktują. mam nadzieję że pomogłam- w razie czego pisz... pa!!
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry