reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Uwielbiasz produkty ułatwiające macierzyństwo i lubisz dzilić się opinią? Przetestuj Canpol babies kubek niekapek z rurką i odważnikiem. Jest odpowiedni dla dzieci od 6. miesiąca życia i wspiera prawidłowy rozwój jamy ustnej, mowy i zgryzu u 99% maluchów. Szukamy maluszków od 6 - 18 m. ż. Zgłoś się

reklama
monika3

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • Hej witaj Moniś. Własnie testuję nowe opcje na BB a przy okazji napisze słow kilka o nas. Olo póki co zdrów, coraz więcej mówi, nie chce tylko siadać na nocnik. Chyba szykuje sie długa walka, ale sa wakacje, ciepło to wierze, ze się uda. Z małzem lepiej, bywa trudno, ale nienajgorzej. Bywam rzadziej na BB, bo wciągneło mnie to 28 dni, samoobserwacja bywa kształcąca. Wciaż nie mogę się nadziwic jaki organizm ludzki jest wspaniały i doskonale zbudowany. Codziennie mierze tempke a Adam początkowo patrzył na to dziwnie, potem był bunt na wstrzemięźliwośc, ale chyba zaczyna akceptowac sytuację. Czuję sie coraz lepiej i chyba to jest dla niego jest najwazniejsze.
    Pozdrawiam!
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry