Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
To jeszcze 3 grosze o Mitversicherung.
Z tego co mi wiadomo kobieta zamezna ale bezdzietna i niepracujaca placi za wspolubezieczenie. Jest to jakis procent od zarobkow meza. Jezeli te zaraobki sa nizsze niz jakies tam minimum wtedy nie placi.
Kobieta niepracujaca wychowujaca dziecko nie placi nic.
Marynka, moge spytac dlaczego meldowalas tymczasowo synka? czy bylo to konieczne?
Gabi89 heheh to moja chetnie wylizuje brudne sztucce jak zmywarka otwarta :-D Moze sie doczekam tez pomocnicy :-)
Pisalam wlasnie o tej rejestracji a nie o zameldowaniu! Wymyslaja chyba zeby zwiekszyc przyrost naturalny :-) albo zarabic troche kasy, bo nie wiem jak wam ale mi sie pesel w Austrii jeszcze nie przydal do niczego :-D
No to mnie zaskoczylyscie bo kobieta w ambasadzie udzielila mi innych informacji. nie pisalam o meldowaniu tylko o tym iz trzeba dziecko w pl wpisac do jakiegos rejestru czy ksiegi, kij wie. Zreszta mam juz nawet wnioski do wypelnienia z urzedu miasta. Nie usmiecha mi sie to bo moje dziecko...
Hehe ja tez 10 minut. Bylam w szoku ze tak szybko. A i do roku trzeba dziecko "zarejestrowac" w pl, bo nie wydadza ci pozniej tutaj paszportu kolejnego, gdyz ten pierwszy jest na rok. W ambasadzie powiedza ci o tym dokladnie. My bedziemy teraz rejestrowac na swieta. Paranoja jakas z tym.
CIdiotizz
Czi
C
Ix
I
.zu
MiT
C
8u
I
Z8iiIcon
cczo och(lhi.
Ni
l
Z
Iiooc
t
Cc
icz6?
I
I
Ki
Iii
ok
C
k k
Kc
ii
Ii
C
9
Iii
C
:
iIiiict
CozghC
Ci
Cmcj
Moment(
G.j
V
Gl! Oc k ooooiyyo
G
tez tv
8ir
Z vz
Mo coop
o ociociu
O
coohkk
,
Odyssee R,
P...
gabi89 to u mnie wrecz odwrotnie cale zycie problemy z zelazem i anemia. Po porodzie jak reka odjal, wyniki marzenie :)
Gabi z tego co pamietam jestes z 2 bez. Czy wybralas juz jakies przedszkole dla coreczki? Ja wlasnie zbieram opinie bo gdzies mala musze zapisac.
anet:) Napewno wpuszcza, jak ja bylam to praktycznie wiekszosc babek z mezami/partnerami byla. Daja zdjecia, ja dostalam chyba dwa. No i przygotuj sie na czekanie.
To jest faktycznie komiczne, zwazywszy ze to cala jedna strona :-) Corce przyslali niedawno, czekalismy 4 tygonie. Gdy dzwonilam zapytac kiedy w koncu przyjdzie pani rzekla do mnie ze niektorzy nawet pol roku czekaja :-) Co dziwne dwa lata temu wydali mi od reki.
Witam,
Dziewczyny bardzo prosze o pomoc. Wyszlam z coreczka ze szpitala, gdzie zrobiono jej pierwsze badania tj. MKP str.30-31. Do tego Hüftultraschalluntersuchung str. 33. Strona 32 jest niewypelniona. Na koncu jest normalnie pieczatka pierwszego badania str. 65. W wypisie ze szpitala zalecana...
Ja tez nie wykupowalam zadnego pakietu. Krew mialam badana jak dotychczas 4 razy (34 tydzien) w tym raz poprosilam bo balam sie anemii gdyz slabo u mnie z zelazem. Za to badanie ginekologiczne za kazdym razem. W sumie to dziwne ze nie wszyscy lekarze badaja szyjke w pozniejszej ciazy bo wiele...