• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez rokitkaa

  1. rokitkaa

    Lipcowe mamy 2017

    Biorę juz tydzień 2x1 ale nie widzę poprawy wręcz to plamienie mi się powiekszylo odkąd zaczęłam brać. ..:(
  2. rokitkaa

    Lipcowe mamy 2017

    Już nie mówiąc o pecherzyku ale jakbym zobaczyła zarodek to już by było coś <3
  3. rokitkaa

    Lipcowe mamy 2017

    Dziewczyny a ja nawet bety nie robiłam... :):ale jutro na wizycie powiem żeby mnie wybadal ginekolog z każdej strony skąd te plamienia bo nie dadzą mi spokoju :P
  4. rokitkaa

    Lipcowe mamy 2017

    Dorota_87 a ja juz sama nie wiem co czuje :( w ciazy która poronila miałam kompletnie zero objawów i plamienie w tej w sumie doszły te plamienia i bolace piersi które w sumie raz bolą a raz nie wiec nie wiem czy już nie jestem przewrazlowiona na tym punkcie... oby do jutra :)
  5. rokitkaa

    Lipcowe mamy 2017

    Ja mam 16:40 :) Z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej strasznie się boje..
  6. rokitkaa

    Lipcowe mamy 2017

    Dorota_87 oj na pewno dam znać, ty tez daj :)
  7. rokitkaa

    Lipcowe mamy 2017

    Dzięki dziewczyny mam nadzieje ze jutro będzie wszystko ok a za 2 tygodnie usłyszę serduszko :)
  8. rokitkaa

    Wczesna ciąża plamienia

    Tez mam plamienia na początku jasny brąz teraz ciemny.. jestem w 5t3d biorę duphaston i mam odpoczywać no ale przy 2.5 latki to tak na swą razy się da .. juz tydzień biorę tabletki ale plamienia zamiast się pomniejszyc to się powiekszyly. . Jutro wizyta u gin zobaczymy co dalej...
  9. rokitkaa

    Lipcowe mamy 2017

    Hej dziewczyny :) ja jestem w 5t3d termin na 01 lipca... na pierwszej wizycie byłam w 4t4d ale tylko dlatego tak wcześnie bo od dnia spodziewanej miesiaczki mam brazowe plamienia wiec dostałam duphaston 2x1... następna wizyta miała być na 17.11 ale nie wytrzymam tyle w niepewności wiec ide...
Wróć
Do góry