reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża plamienia

Widzę ze mnóstwo kobiet ma te plamienia a ja spanikowałam jak mała dziewczynka [emoji4]. Czekam jeszcze na wyniki beta hcg , mam nadzieje ze duphaston pomoże.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja przez tydzień bałam się iść do toalety żeby nic się nie stało ;) Ponoć takie krwawienia na początku zdarzają się bardzo często. Ale wiadomo dla nas to szok a lekarz stwierdzi że przecież nic takiego się nie stało ;) Odpoczywaj i będzie dobrze :)

Ja też z tego powodu "nudzę" się w domku :)
A ja co 5 minut sprawdzam czy nie krwawie bardziej, jak tak dalej pójdzie to popadne w jakąś paranoję [emoji52]

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wczoraj zobaczyłam pierwszy raz plamienia. Jestem w 10 tyg ciazy. Leżę dwa tygodnie, ponieważ mam krwiaka i odwarstwienie kosmowki. Najlepsze jest to, ze wcześniej nie miałam żadnych objawów dot. kosmowki ( chodzi mi o plamienia). Wczoraj po konsultacji z ginem zwiekszylam dawkę duphastonu. Jutro mam wizytę.
Dziewczyny , musi byc u nas wszystko Ok !
 
Ja wczoraj zobaczyłam pierwszy raz plamienia. Jestem w 10 tyg ciazy. Leżę dwa tygodnie, ponieważ mam krwiaka i odwarstwienie kosmowki. Najlepsze jest to, ze wcześniej nie miałam żadnych objawów dot. kosmowki ( chodzi mi o plamienia). Wczoraj po konsultacji z ginem zwiekszylam dawkę duphastonu. Jutro mam wizytę.
Dziewczyny , musi byc u nas wszystko Ok !
Trzymam kciuki za Ciebie i za siebie

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez mam plamienia na początku jasny brąz teraz ciemny.. jestem w 5t3d biorę duphaston i mam odpoczywać no ale przy 2.5 latki to tak na swą razy się da .. juz tydzień biorę tabletki ale plamienia zamiast się pomniejszyc to się powiekszyly. . Jutro wizyta u gin zobaczymy co dalej...
 
Do góry