Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
pewnie gdzieś już była taka informacja, ale nie mogę znaleźć, co trzeba zabrać za sobą na poród do Kopernika? Zaczynam troche panikować torba nie spakowana jeszcze, a zostało ok 3 tygodni. Pomocy!!!
Kolorowa, bardzo Tobie współczuje. Twoja relacja tak mnie wzruszyła, że z tego wszystkiego myślę o Tobie caly czas. Szkoda, że taka Klinika tak doświadczeni lekarze, a tak jakoś to wszystko wyszło nie tak. Najważniejsze, że już po wszystkim. Trzymaj się ciepło razem z Maleństwem. Dużo zdrówka!!!
pozwólcie, że się pożalę Wam. Dziś całą noc wymiotowałam, nie mam pojęcia po czym. Bałam się strasznie, bo na początku ciąży też przy tym jak wymiotowałam traciłam przytomność, dodatkowo obawiałam się o cukier, mam cukrzycę ciążową i jestem na insulinie. Na szczęście teraz tak się nie stało...
już nie mogę się doczekać, a z drugiej strony, wiadomo pierwszy raz boję się okropnie. Ale nie ja pierwsza i nie ostatnia. Czasem miewam myśli przerażające, jak ja sobie z Dzidzią poradzę, przecież nic nie umiem. Będę się uczyć, mam nadzieję, że tylko będą mnie cierpliwie uczyć.
Witam,
a czy ktoś mi może powiedzieć po kolei jak zamawia się taką położną? Co trzeba zrobić i kiedy? Gdzie zadzwonić? Jestem zupełnie nie obeznana w temacie.
Z góry dziękuję.